ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14023598
nr 1402 3598
Nyrokoko, förgylld, 49x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:41:55
6/6 08:00:03
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.